Ashley Tisdale ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale ~

Ashley Tisdale Fanlarının Yeni Adresi.Tüm Ashley Michelle Tisdaleciler Burada Buluşuyor

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sandra Bullock

3 posters
YazarMesaj
DelisSh
Moderatör♥
Moderatör♥
DelisSh

Sandra Bullock Empty
MesajKonu: Sandra Bullock   Sandra Bullock Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 1:44 pm

(d. 26 Temmuz 1964), Amerikalı sinema oyuncusudur. Annesi Alman opera sanatçısı Helga , babası ise ses eğitmeni John Bullock' tur. Annesi 2000 yılında kanserden ölmüştür. Katıldığı bir talk-show programında Sandra annesinin katı kuralları olan bir anne olduğundan, 18 yaşına kadar dışarıya erkek arkadaşla çıkmasının yasak olduğundan bahsetmiştir.

Sandra, lisede ponpon kızlardan biriyken arkadaşları ona "sınıf paylaçosu" lakabını takmışlardı, ona "büyük ihtimalle gününüzü aydınlatacak kız" diyorlardı.

Sandra, üniversitede drama eğitimi almıştır fakat eğitimi oyunculuk kariyeri için yarım kalmıştır.

"Monster Garage" programını yapan Jesse James ile 16 Temmuz 2005'te evlenmiştir. Sandra, vatfiz oğlunu, Noel hediyesi olarak Jesse ile tanışmaya götürdüğünde tanıştığını belirtiyor.Ayrıca Jesse'i ruh ikizi olarak tanımlıyor.

Daha önce aktör Tate Donovan ile nişanlamıştır. Aktör Matthew McConaughey ile birkaç kez ayrılıp birleşerek magazin sayfalarına konu olmuştur.

Hız Tuzağı, Miss Congeniality, 28 gün, Adım adım Cinayet, Göl evi ve Sıradışı gibi önemli yapıtlara imza atmıştır.

Hız Tuzağı ve Göl evi filmlerindeki partneri Keanu Reeves ile çok iyi iki dost olduklarını belirtiyor. Sandra Bullock iletişimlerinin filmdeki gibi mektuplarla gerçekleştiğinin altını çiziyor.
Ece ~
Ashleyci Admin Ece♥
Ashleyci Admin Ece♥
Ece ~

Sandra Bullock Empty
MesajKonu: Geri: Sandra Bullock   Sandra Bullock Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 1:44 pm

Hiç duymadım sağoL..
*+sümosh+*
Moderatör♥
Moderatör♥
*+sümosh+*

Sandra Bullock Empty
MesajKonu: Geri: Sandra Bullock   Sandra Bullock Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 5:56 pm

Ece ~ demiş ki:
Hiç duymadım sağoL..

bnde Sandra Bullock 140533 sağoL aynen...
http://www.vashleyfanclub.eniyiforum.net/

Sandra Bullock
1 sayfadaki 1 sayfası